Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

[link]


A borzasztóan hosszú linken látható (vagy ahhoz hasonló) medúza lámpámmal van problémám. Még nincs egy éves sem, viszont újabban nem fújja a levegőt (nem mozognak a medúzák), csak világít.

Meg lehet valahogy javítani? Úgy szeretem ezt lámpát.. Számomra eszmei értéke is van.

Szétszedve nem láttam semmit, ami a gondra utalhat. Egyszerűen csak meghalt volna a motor(?)? ☹️


Köszönöm, ha tudtok segíteni!



2022. okt. 18. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
vizet kell bele tölteni.
2022. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1

Használom egy ideje ahhoz, hogy ezzel tisztában legyek. De nem, sehogy se fújja. Egyszerűen nem megy a kis motor vagy mi az.. :/

2022. okt. 18. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nem ventillátor, hanem szivattyú.

Nem szívott be valamit? Az egyik medúza darabját? Vagy csak lerakodás van benne amitől nem tud forogni.

2022. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3

Sajnos hiába szedem szét, annyira nem férek hozzá, hogy rendesen lássam. A medúza nem hiányos, annak darabja nem mehetett bele. Van ott egy ilyen háló szerű valami. Néztem azt is, nincs-e beakadva, de nem valószínű. Lehet valamilyen lerakódás, de nem látom. :/

2022. okt. 18. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!