Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lézer pointer melyik fajta...

Lézer pointer melyik fajta tud 20 percig világítani folyamatosan egy egyenes fénynyalábban?

Figyelt kérdés

Minél hosszabb ideig.

Esetleg milyen bolt van, ahol hiteles adatokkal találhatók olcsóbb laser pointerek?



2022. okt. 25. 14:47
 1/8 anonim válasza:
Az USB töltősek tudnak annyit. Kerítés építő haverom azt használ. Kínai fos, de jó.
2022. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyik sem, ezeket pár mp-es mutogatásra tervezik.
2022. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1: köszi, próbáltam keresni, linket tudnál adni?
2022. okt. 25. 15:49
 4/8 anonim válasza:

3.


Conrad, Ázsia center, Ebay,...

2022. okt. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5: conradon nincsen ilyen. ázsia centerbe elmennék, ha tudnám, milyet keresek :)
2022. okt. 25. 16:30
 6/8 A kérdező kommentje:
4:, nem 5: - persze
2022. okt. 25. 16:31
 7/8 A kérdező kommentje:
Végigmentem az Ázsia Center 2 épületén, USB töltős lézert nem tudtak adni, úgyhogy nem tudom, honnan lehetne még. (Az Ebay sok idő...)
2022. okt. 28. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Az komoly. Miért 20 perc után a lézerek nem egyenesen vílágítanak ? :D


Magyarul írd már le hogy mit akarsz. Milyen lézer piros zöld cián , hány mW os mire kell? Nevetséges hogy szerinted 20 perc után lemerülne egy pár miliwattos lézer mikor lítium akkuk vannak mindenhez ha meg nics akkor rákötsz egyet azt mén egy hétig folyamatosan.


Ha egy régifajta zöld lézert ami DPSS elven működik tehát 50 100mW os IR dióda van nem húzol fel akkor sem törvényszerű hogy túlmelegszik.


A piros lézerek meg 100 200 mW ig sem fognak elszállni hűtés nélkül ,egyedül ami krvára érzékeny a hőre azok az UV 400nm es lézerek na azok elszállnak gyorsan de ilyennel ne akarjál játszani mert alig látszik de éget ha belenézel annyi a szemednek.


Magyarországon boltban elvileg nem lehet árulni 1mW nál nagyobb lézereket ,ne is akarj boltba menni kivéve ha jól le akarod húzatni magad egy 100ft os kínai szrral amit több ezerért sóznak rád.


A conrád nevezetű német boltot is felejtsd el az is egy ilyen lehúzás . Minden civil forgalomba szánt lézer mint pointerek kínai olcsó tömegcikkek tehát onnan vannak behozva és neked 20x os áron eladva.


Ebből következik hogy alapszabályként ebayen keressük ki a cikket és rendeljük meg. Még áfával együtt is megéri.


Meg ebayen építő kitbe is rendelheted én pl zöld 100mW ost régen rendeltem építő kitben 2000ft ért míg összerakva 5000ft.

2022. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!