Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy tanyát és két...

Vettem egy tanyát és két villanyóra van a falon! vajon hogy lehet kideríteni, hogy a másik az vezérelt áram e? Az egyikhez három fázis és egy nulla tartozik, a másikhoz egy fázis és egy nulla és egy 16 A os kismegszakító.

Figyelt kérdés

Teljesen külön van a 2 ora egymástól.


Jelenleg még nem került a nevemre, mivel kifüggesztéses volt, a földhivatal nem hagytam még jóvá, de már lejárt a kifüggesztés így muszáj volt beköltözni mert nem tudtam hova menni. De az ügyvéd szerint szinte 100 % hogy nincs már probléma ilyenkor.


2022. okt. 26. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Számlán rajta van
2022. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni. Azt szeretném megkérdezni, mennyire nehéz tanyát vásárolni? Hallani durva dolgokat, hogy nem adják el csak ismerősnek, meg aki közel ül a tűzhöz. Köszönöm, ha válaszolsz!
2022. okt. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudom hogy hol szeretnél tanyát venni, én Pest megyében vettem és nekem nagyon egyszerűen ment! Igaz volt rá jelentkező de végül én vettem meg! Merre szeretnél Tanyát venni? És mi célból? Ha privát ot írsz meg adsz egy e-mail címet vagy van tele grammod akkor beszélgethetünk ott!
2022. okt. 26. 23:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző tulaj nem árulta el? A számlán rajta van, hogy van-e vezérelt áram. Hiszen az áramszolgáltatást is át kell íratnod az előző tulaj nevéről.
2022. okt. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Kapcsold fel a lámpát és utána kapcsolgasd le a kismegszakítóket és néz meg elalszik-e. Ha nem, akkor az valszeg éjszakai.
2022. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!