Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Az mitől lehet hogy egy régi...

Tamas3791 kérdése:

Az mitől lehet hogy egy régi elektronikus gép melegítés után elindul de a nélkül nem?

Figyelt kérdés
Ha hajszárítóval megmelegitem rögtön indul, viszont ha hideg a nyák lap akkor nem megy

2022. okt. 29. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Fázik!
2022. okt. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Forrasztási hiba.
2022. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és a forrasztási hiba látszik valahol esetleg? tudom sötétben tapogatózni nehéz
2022. okt. 29. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon erős fénynél 1 nagyítóval meg lehet találni.
2022. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolóüzemű tápnál nem forrasztási hiba. Valamelyik alkatrész elfáradt, kiszáradt, elhangolódott, hidegen nem hozza a kívánt paramétert. Én is jártam így biztonságtechnikai videóval a hőskorban. Mire kitakarítottam, nem indult. Csak hőlégfúvóval.
2022. okt. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

és mi száradhat ki? vagy fárad el? Kondenzátor? tranzisztor mi a leggyakoribb ezeknél?


elég értékes számomra inkább eszmei szempontból a dolog és nem akarom eldobni vagy akármi

2022. okt. 29. 20:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!