Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Informatikai érettségin csak...

Informatikai érettségin csak word-ben kell dolgozni? Vagy máshol is pl excel stb..

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem csak wordben.

Exel, PowerPoint, illetve ha jól tudom access is kell. (Ha rosszul tudom, majd úgyis kijavítanak)

Illetve hallottam olyan pletykákat is, hogy hamarosan középszinten is kell tudni programozni alap szinten, szóval a kérdésre a válasz, az összes alap office programot ismerni kell, nem csak a wordöt.

2022. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mi a tétel, vagy mi a feladat.
2022. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél butuska, ha megnézed a feladatokat, látod, hogy word, excel, ppt, stb. Tanároddal konzultálj erről, ő mindenről felvilágosít
2022. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#1, nem pletyka, digitális kultúra lett az informatikából felmenő szinten, 2024-től van benne programozás is.
2022. okt. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!