Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy teljesen új Makita...

Van egy teljesen új Makita sarokcsiszolóm aminek a sarok hajtása "feje része" .... Melegszik már rövid idő alatt is! Tettem bele más fajta kenő zsírt de ugyan az a probléma áll fön. MI LEHET A PROBLÉMA OKOZÓJA?

Figyelt kérdés

#Sarokcsiszoló melegedés
2022. nov. 6. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Kár volt szétszedni. Ha új garanciás.

Lehet csapágyhibás.

2022. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vadonat új gép csapágyas? Nem tudom mennyi az esélye.....
2022. nov. 6. 10:57
 3/8 anonim ***** válasza:
De, az nem opció, hogy garanciába visszavidd?
2022. nov. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az lesz akkor mindenképpen....
2022. nov. 6. 11:03
 5/8 anonim válasza:
Így biztos nem veszik vissza, szétszedted, bezsíroztad egy nem is arra a célra való zsírral. Kár volt szétszedni.
2022. nov. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zzzoli ***** válasza:

De ez mind relatív. Mennyi neked a rövid idő, és mi az a hőfok, amit Te már nem üzemszerűnek ítélsz meg? Milyen teljesítményű sarokcsiszoló?

Nem kötözködök, gondolom voltak már előtte sarokcsiszolóid és azokhoz képest ez jóval rövidebb idő alatt, sokkal melegebbre melegszik fel.

Egyébként a csapágyproblémára a hangja is szokott utalni.

2022. nov. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mihez képest meleg, mennyire meleg, mennyi idő alatt melegszik, mit csinálsz vele, milyen hangja van, kézzel hajtva mit lehet érezni, nehéz-könnyűhajtani, darál esetleg?

Nagy valószínűséggel semmi baja nincs, csak túlreagálod. ÉN a fűkaszám szöghajtásánál ijedtem meg egy pillanatra amikor gőzölgött róla a harmat. Aztán használtam szépen tovább, hogy ha valami gondja van, akkor adja ki magát. Szétszedni nem kellett volna, minek nyúltál hozz? Innentől ugrott a gari.

2022. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"MI LEHET A PROBLÉMA OKOZÓJA?"

Te magad.

2022. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!