Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a PHILIPS...

Mi lehet a baja a PHILIPS 3000 villanyborotvámnak?

Figyelt kérdés

Két éves Philips Series 3000 Wet&Dry 3 késes, akksis villanyborotvám van. Átlagos használattal, azaz 2-3 naponta borotválkozom, az akksija egy töltéssel 2 hetet kibír(t). Eddig. Mostanában azt csinálja, hogy bedugom a töltőt, amikor jelzi a "battery"-t hogy tölteni kell, eddig villogott a kis "ceruzaelem piktrogram", majd x óra alatt feltöltődött, a piktogram eddigre folyamatosan világított. Most meg elkezdi tölteni, aztán kb fél óra múlva a piktogram kialszik és csak egy nagyon rövid ideig tud működni, majd leáll és jelzi a "battery"-t, azaz, hogy töltsem fel.


Kérdések: vajon érdemes-e akksicserével foglalkozni, vagy ez már annyira "fogyasztói társadalmi cucc", hogy két év után megérett a cserére?


Egyáltalán kérdés, hogy ez akku hibára utal-e? Gondolom, de nem értek hozzá.


Vajon (akinek van már tapasztalata) mennyire gazdaságos megjavíttatni?


Előre is köszönöm, ha tapasztalati vagy szakamberi választ kaphatok.



2022. nov. 15. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
5000 ft körül van utángyártott akku philips borotvákhoz cserélhető otthon is
2022. nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy az aksi, vagy a töltőrésze.

Én is hasonlóan jártam.

Próbaként vettem egy Phillips One Blade-et + 3 tartalék pengét azzal, hogy olcsó, ha nem válik be veszek másikat.

Ha jól emlékszem, olyan 20-as körül volt, s kb 5 ezer a 3 penge.


Meglepődtem. Eddig ez a legjobb borotvám és nagyon sokáig bírja az aksi.

Kb. egy éve vettem és még nem cseréltem benne fejet.

2022. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!