Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Mit gondoltok az alábbi laptopról?

Figyelt kérdés

Egyetem miatt szeretnék egy laptopot vásárolni. Sajnos anyagi helyzetem most nem engedi hogy új laptopot vásároljak. Nézelődtem és az alábbi laptopot találtam: [link]



Mit gondoltok róla?


Ezekre használnám:

-Word, Excel, Powerpoint ( szóval ilyen alap sulis dolgok)

- filmnézés

- Sims4


Más igényem nincs, de sajnos nem értek annyira a laptopokhoz így nem tudom hogy ezekre megfelelő lenne vagy sem.


Köszi a válaszokat!



#Lenovo #laptop #Westnotebook
2022. nov. 18. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
tökéletes.
2022. nov. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Inkább rámennék egy Thinpadre. Sokkal jobbak, több benne az anyag, jobban meg van építve. Lehet hogy speckóban kicsit gyengébb, de talán nem is fog rottyra menni fél év után.

[link]

2022. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Sztem meglepően jó az árához képest
2022. nov. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért új is akad: [link]
2022. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külföldről behozott használt üzleti gépeket néznék, DELL vagy Thinkpad a legjobb. Én olyat vettem, amelyiknek nem volt jó az akkuja, pár hónap után vettem egy új akkut, azóta jó.

[link]

2022. nov. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne a 126 GB-t, hanem a 240 vagy 256-ot vegyék. tudom, az 100 ezer, de megéri.

[link]

2022. nov. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!