Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdekelne mit gondoltok; Gond...

Érdekelne mit gondoltok; Gond van velem?Érzem belülről, mitha egy másik felem hiányozna. Elméletbe folyton ugy emlegetem"szeretem pedig nem is ismerem" te jó ég, normális vagyok én? Ugy értem, lehet nem is létezik, de én ő rá gondolok.

Figyelt kérdés
Szorít a mellkhasam* és ugy érzem nem ér szinte semmit az életem nélküle. Már rendesen betegnek erzem magam hogy ez igy belém van ívódva. Hogy szinte akaratlanul hiányik....mintha tudnám is én azt hogy milyen vele lenni, a hangja az illata... semmi mert még életembe nem láttam.... de talán, szeretem!??
2022. márc. 13. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
A gond nem kicsi.
2022. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mielőtt fölőrölnéd az agyad, menj pszichológushoz!
2022. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnél szerelmes lenni. Meglesz. Csak lehet, hogy még várnod kell egy kicsit.
2022. márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Pánikbetegség? Keress fel egy pszchihológust!
2022. márc. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!