Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lenovo t430 alaplap csere,...

Lenovo t430 alaplap csere, lehetséges?

Figyelt kérdés

Hello

Egy Lenovo T430as ThinkPad laptopom kapacitása kicsit kevés igényeimhez(Intel core i5-3320, hd graphics 4000), ezért azon gondolkoztam vennem kellene egy újat, vagy kicserélni benne valamit


Találtam is ebayen egy alaplapot egy kicsit "jobb" integrált videó kártyaval(Nvidia nvs 5200m), de pontosan nem tudom hogy lehetséges lenne e át tenni és megéri e


[link]


Lehetséges? És megéri? Vagy jobb ötlet venni egy új laptopot/gépet olyan körülbelül 70k-ért??


Élőlre is köszi a válaszokat:)



2022. nov. 29. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem jo az az nVidia, kar ennyi penzt rakolteni. Raadasul EU-n kivulrol, Izraelbol szallit az elado tehat meg vamot es AFA-t is fizetned kellene. Add el a t430-at es vegyel egy olyan laptopot ami megfelel az igenyeidnek.
2022. nov. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem éri meg cserélni, nem tudom mire kell neked az nvidia gpu, de játékra nem jó, csak plusz hibalehetőség.

Felesleges erre költeni.

2022. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 elistvan ***** válasza:
Ha még cserélhető is lenne. De nem hiszem, biztos hogy pl a külső portok ugyanazon a helyen vannak a két alaplapon? (Nem fogod tudni a burkolatba "beletenni".
2022. nov. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!