Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebookon ha üzenetet küldtem...

Facebookon ha üzenetet küldtem és csak egy üres karika van az üzenetem mellett, azt jelenti hogy az illető letiltott?

Figyelt kérdés
Mert továbbra is ismerősöm a Facebookon de már kb egy hete nem volt fent és most írtam neki de az üzenetem mellett csak egy üres karika van nyíllal.
2022. dec. 1. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha letiltott volna a messengeren, akkor azt írná ki, hogy "ő nem érhető el a Messenger alkalmazásban".


Az üres karika azt jelenti, hogy nem nézte meg az üzenetet.

2022. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, de amikor továbbítva van az üzenet, akkor teli karika van, és csak akkor nézte meg, ha a képe ott van, de ha üres karika van akkor nem is kapta meg én úgy tudom. Csak nem tudom mi az oka, hogy nem elérhető vagy nem tudok neki üzenetet küldeni?
2022. dec. 1. 09:13
 3/9 anonim válasza:
100%

Van pl olyan is hogy "üzenetek figyelmen kívül hagyása" ezzel pedig átkerül az engedélykérések - kéretlen tartalom mappába. Ha pl oda tett akkor csak akkor látja hogy írtál ha oda bemegy, és addig fehéret jelez nálad amíg nem válaszol.

De ez csak 1 a sok közül. Rengeteg más miatt is lehet..

2022. dec. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az üres karika azt jelzi, hogy még nem kézbesítette az üzenetet a rendszer
2022. dec. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Vagy akár kézbesítve is lehet, csak a kérdező nem látja. Vannak bővítmények is erre kifejlesztve, amin be lehet állítani mit mutasson. Akár üres fehér karikát, miközben a másik már rég elolvasta :)

Ahogy írtam is sok lehetőség van...

Az is lehet csak sima bug. A metánál nincs ezen mit meglepődni.

2022. dec. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel csak hiba. Egyis ismerősömnek ki van kapcsolva a láthatósága, és nála pl nemegyszer előfordul, hogy írok neki, és csak annyi van, hogy "elküldve" akár 1 órán keresztül is, viszont ha mégegyszer írok, akkor mindkét üzenet egyből átvált "kézbesítve" állapotra.
2022. dec. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ha ott vagyok még az ismerősei között, akkor látja a posztjaimat?

De ha nem akarja írjak neki a messengeren, akkor miért nem töröl ki és miért nem tilt le?

Mert a profilját még látom.

2022. dec. 5. 11:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki van úgy, hogy ha valakivel nem beszél, akkor már törli is. Én is voltam úgy egy nővel, hogy 3 randi után már nem akart többet találkozni, inkább magábafordult, mert még a volt pasiját szerette. Annak is utána már hiába írtam, nem olvasta el napokig, viszont törölni nem törölt, és beszéltünk is erről, hogy ő nem teszi, mert nem tudhatja, hogy valamikor nem-e kell valami segítség töle. Szóval ne rágódj ezen, hanem engedd el, tudom nehéz, de innentől meg úgyiscsak hazudozást kapnál ha számonkéred.
2022. dec. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, lehet azért így csinálta mert talán ez ideiglenes és még nem tudja esetleg akar-e a későbbiekben beszélni.

De nem az a baj, amikor valakit leakarunk építeni, de akkor mondja már meg. Főleg mivel velem nagyon bizalmas viszonyban volt és mindig azt hangoztatta, ha ő nem akarna velem beszélni, szólna, mert ő nyíltan közöl, nem sumákol.

Ez akkor vagy hazugság volt, vagy esetleg történt valami olyan, ami miatt az egész netről lepattintotta magát ideiglenesen.

Viszont akkor előbb utóbb előkerülne, legalábbis gondolom.

2022. dec. 5. 11:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!