Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen automata kávéfőzőt...

Milyen automata kávéfőzőt ajánlatok?

Figyelt kérdés

Néztem a Krupsot, delongi magnificat, tchibot, vagy mást? Automatát szeretnék. Az ár max 140 000ft.

Volt már kapszulás bosch tassimo erős a kávéja, nespresso szintén erős kávét csinál a leggyengébb 4-es is és tul habos nem jött be a mennyiség vagy kicsi vagy sok.. Volt delonghi karos gépem macera az elkészítése, nem ízlett a kávé..



#Tchibo, krups, delongi, automata kávéfőző, melyik a jobb,
2022. dec. 5. 17:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy philips?
2022. dec. 5. 18:02
 2/3 Vortrex ***** válasza:

A delonghi magnifica-t merem ajánlani. Nekem egy öregebb ESAM3000-res típusú van, 5 éve van meg, naponta használom és nagyon jó kávét főz. Semmi csicsa extra, csak megnyomod a gombot, és főz egy vagy kettő csésze kávét.


Eddig a legnagyobb baja az volt, hogy leégett a főzőegységet mozgató motorja, de az is csak az miatt, mert takarításokkor mindig elmostam főzőegységben mozgó dugattyút is, ezért minden olaj/zsír lejött az O-gyűrűkről, és nehezebben járt tőle. Bután hangzik, de azóta mindig kenek egy leheletnyi szalonnazsírt az O-gyűrűkre összeszerelés előtt, mert ha teljesen szárazon rakom össze, előbb-utóbb megint leégeti a motort. Ilyenkor az első csésze kávé megy a lefolyóba, de a többi jó.

2022. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vagy a Gaggia vonal? Kb. 420 euro.. Talan még ez ami belefér az árba..
2022. dec. 7. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!