Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szeretnék venni egy automata...

Szeretnék venni egy automata kávéfőzőt, max 50.000 forint értékben, valaki ajánlana egy jót?

Figyelt kérdés
Annyit hozzá tennék, hogy egyáltalán nem értek a kávéhoz, a kávéfőzéshez, és a gépekhez. De tényleg, nulla a tudásom. Azt se tudom, hogy kell kávét főzni, mert soha életemben nem főztem. Nem is ittam ötnél többször egész életemben, viszont tegnap ismét leteszteltem. Aztán rájöttem, hogy egész stimuláló a hatása. Az én tapasztalatlan szervezetem számára meg pláne. De nekem túl macerás a kávéfőzés, azt akarom, hogy olyan gépem legyen, amihez max vizet kell adni, megnyomni egy gombot, és kész a kávé. Persze gondolom kell hozzá kávét is adagolni, de én annyira nem értek hozzá, hogy nem tudom, hogy megy ez. Lelki szemeimmel úgy gondolom, hogy van valami kávé patron, vagy ilyen kis tasak kávé, amit be kell táraznom a gépbe. Annyi csak a lényeg, hogy minél egyszerűbb legyen kávét csinálni, nem akarom erre napi fél percnél több időt elpocsékolni. Ja, és olyan gép kellene, amelyikbe sokféle kávé ízt lehet venni. Minél többet ki akarok próbálni. Elnézést, ha hülyeségeket írok, vagy lehetetlen elvárásaim vannak, de tényleg nem értek hozzá, és ebben látok egy olyan lehetőséget, ami megfűszerezheti a hétköznapokat. Nem a felfrissülés miatt, mert rám sosem volt élénkítő hatással a kávé (azért nem is kísérleteztem vele), de van egy megmagyarázhatatlan, kissé bódító hatása, ami megtetszett. Ha kérhetném belinkelve az adott kávéfőzőt, és a hozzá tartozó, kompatibilis kávé fajtákat, azt megköszönném!

2022. nov. 30. 14:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Akkor te inkább kapszulás kávéfőzőt nézegessél!
2022. nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi! De pont azért tettem fel a kérdést, hogy valaki ajánljon egy konkrét típust :)
2022. nov. 30. 14:59
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt kapszulásom, de meguntam. Én ahoz túl sok(napi 2-4) kávét ittam. Ha rövid, erős kávékat innál akkor a tasakos is jó volna, hasonló a kapszuláshoz csak olcsóbb az üzemeltetése, viszont a kevés víz miatt, hamarabb lefőzi a kávét, mert csak keveset kell felmelegíteni
2022. nov. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A létező legolcsóbb Nespresso kapszulás tökéletes ilyesmire.
2022. nov. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 DK-s ***** válasza:
Automatában a legdurvább kávét a Krups tudja, de azt újonnan 100 alatt nem kapsz.
2022. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Egy igazán komoly automata kávéfőzőből a Tchibo Esperto a legolcsóbb, de az is 80 ezer Ft körül kezdődik!

Olcsóbb automatából csak a Klarstein Baristomat van 43 ezer Ft körül, de nem tűnik valami hű de szuper fajtának! Azon kívül ennyiért az automata felejtős, vagy karos eszpresszó, vagy kapszulás!

Kapszulásból a Hauser CE-934 azért vonzó, mert 3-féle adapter is van hozzá, így a két leggyakoribb kapszulafajtával egyaránt kompatibilis (Nespresso vagy Dolce Gusto), a harmadikkal pedig sima őrőlt kávéból eszpresszót főz, illetve ESE Pod kávépárnával is kompatibilis, és csak 28 ezer Ft! Ha viszont kevesebb tudással ismertebb márk

2022. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok, hülye telefon idő előtt elküldte!

Na szóval ismetebb márkából DeLonghi vagy Krups, mindegyik nagyon jó, nézelődj Árukeresőn, és olvass róluk véleményeket!

Karos eszpresszóból pedig szintén DeLonghi, Krups, illetve a Sencor nagyon brutális ennyiért!

2022. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 DK-s ***** válasza:

#7-nek:


Ha folyamatos alkatrész-utánpótlással bíró, szívós, bivalyerős kávét is készíteni képes, jelentősen túlterhelhető karos kávéfőzőt akar, és aránylag olcsón, akkor egy jön számításba:


[link]

2022. dec. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 DK-s ***** válasza:

Ezért a gépért megéri feladni az automata igényt.


Megölhetetlen kis dög.

2022. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%

Szarvasi??? Na ne röhögtess már! Nekünk is volt, és sógoroméknak is, 2 különböző modell, de tapasztalatból mindegyiknél ugyanaz: nagyon érzékeny a vízkőre, 2-3 hetente át kell főzni, és gyárilag sz#r a tömítése, lefőzés közben kifröcsköli a kávét! Pont hogy inkább sokkal hamarabb megölhető!

Nekünk most DeLonghi van, 2 éves, de eddig még egyszer sem lett átfőzve, és semmi baja!

2022. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!