Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy táp alaplapot, és...

Szaby22 kérdése:

Vettem egy táp alaplapot, és beszereltem. Egy philips 50pfp5532d/12 típusú plazma tv-ről van szó. Az állapot jelző LED nem világít, és nem tudom be sem kapcsolni a tv-t... Szerintetek mi lehet a baj?????

Figyelt kérdés
2022. dec. 6. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Az a baj, hogy nem értesz hozzá.
2022. dec. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát sajna jahh
2022. dec. 6. 15:12
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem ki a kérdést, hogy hátha tud valaki segíteni...
2022. dec. 6. 15:12
 4/10 Szirty ***** válasza:
88%

Ha az elektronikába nulláról belecsapsz a közepébe az nem sok sikerrel kecsegtet...


Értem én hogy neked csak most csak ez kell csak egyszer és más nem, de ez nem változtat sajnos a dolgon.

2022. dec. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de sajnos eddig nem jutottam előre vele
2022. dec. 6. 15:46
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Azt se ertem hogy mibol gondoltad hogy pont a 'tap alaplappal' lenne gond. Azt meg vegkepp nem, hogy alapszintu tudas meg muszerek nelkul minek alltal neki 'szerelni'.
2022. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hát régebben a táp alaplappal volt probléma, és most azt cseréltem ki benne,de nem értem hogy miért nem működik,ha egy működőképes,tesztelt alaplap van benne....

Egy ilyen alaplapot még az is be tud szerelni, akinek nincs alapszintű ismerete sem, csak abban meg igazad van, hogy műszerek nélkül xart sem ér az egész...

2022. dec. 6. 16:09
 8/10 A kérdező kommentje:

Van egy av panel a táp alaplap alatt, és egyenesen 2 csoki kapcsolódik közvetlen a táp alaplapra...

Ha az egyiket kihúzom, akkor halvány sötét képet ad,de így sem lehet bekapcsolni, és semmire sem reagál...(hangerő, csatorna váltó,stb...)

2022. dec. 6. 16:13
 9/10 Szirty ***** válasza:
100%

"Köszönöm a válaszokat,de sajnos eddig nem jutottam előre vele"


Nem is fogsz. És nem az itt "elhangzó" válaszok minősége miatt, hanem mert a probléma megoldásához érteni kell a működést és az összefüggéseket ami alapján le kell tudni vonni a következtetést hogy merre tovább.


Nyilván meg lehet "javítani" bármit úgy hogy kicserélünk ezt-azt. Hátha az a baj. Még sikereket is el lehet érni így. Csak idő és pénz legyen tömérdek... :)

2022. dec. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos, hát ezt a választ is köszönöm...

Ez a táv javítás tényleg nehéz:)

2022. dec. 6. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!