Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli TÖLTHETŐ egér...

Vezeték nélküli TÖLTHETŐ egér 15-20 ezer forintig?

Figyelt kérdés

Elegem van már az elemes egerekből. Sokat használom ezért hamar lemerül.

Laptophoz használnám, általános felhasználásra.

Valaki tud valami megbízhatót ajánlani a megjelölt ár sávban? USB-vel tölthető legyen.


2022. dec. 6. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen vertikálisban van, 9ezer volt anno akciósan Alzánál, nem rossz, mert tud bluetooth-t is.
2022. dec. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
“Elegem van már az elemes egerekből. Sokat használom ezért hamar lemerül.” ??? 5-6 havonta cserélek elemet, heti 50 óra használat és soha ki nem kapcsolás mellett
2022. dec. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért a tölthető akkussal az a a baj, hogyha lemerül, akkor addig nem tudod használni míg fel nem tölt.
2022. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 He? Van ilyen sötétkék trust egerem, akkus, ha lemerül, bedugom a gépbe usb-n, használom + tölt, aztán ha majd zavar a drót, leveszem megint. Nem látok rajta közelebbi tipust, de alzán meg tudom nézni mit vettem.
2022. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor lehet csak az enyém nem tudja a kábeles használatot.
2022. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mondjuk jólenne, ha olyanok válaszolnának mint az 1-4, akik láttak is már ilyen egeret 🤣

Örülök, hogy valakinek fél évig bírja. Nekem 1 nagyon max 1,5 hónap és lemerül. Nekem ilyen szar van, neked meg fasza ami bírja. Ennyi.

Amennyi pénzt elköltök egy évben elemre, abból már futja tölthetőre is.

Az USB-t meg pont azért írtam, amit a 4-es is mond, hogy töltés közben lehet használni.

2022 van, ma már nem ördögtől való egy tölthető eszköz. Csak nem mindegy milyen, ezért kértem tapasztalatokat. Google-t, árukeresőt én is tudom használni 😊

2022. dec. 6. 21:02
 7/11 anonim ***** válasza:

4 vagyok, na kikerestem, ezt használom, de bazzz én max tizenpárért vettem.

[link]

2022. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


Itt csak 12 ezer. Annyit szerintem bőven megér!

Nem egy high end márka a Trust, de hétköznapi használat mellett szerintem bőven kiszolgál engem.

2022. dec. 6. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem volt majdnem ugyanez a típusú Trust egerem, elég gyorsan tönkrement a jobb gombja.
2022. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az élettartama alatt max. 3 garnitúra elemet használna el ...

Valamit valamiért.

2022. dec. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!