Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik tölthető (akkumulátoro...

Létezik tölthető (akkumulátoros) vezeték nélküli egér?

Figyelt kérdés
Megéri? Mennyire hosszú az akku élettartama?

2018. jan. 15. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Mivel cserélhető az akku a használati ideje attól függ hány mah.-ás van benne élettartama márka/minőség függő.

Hamarabb kikopik a dokkoló érintkezője de van lehetőség külső töltővel tölteni a ceruza aksikat.

A legnagyobb hátránya hogy akkor merül le amikor nem kellene. :)

2018. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2018. jan. 15. 13:48
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Nekem volt nagyon régen. A4Tech márkában a típusra már nem emlékszem. Optikai volt a világító fajta. A vevőegysége töltő is volt egyben. Abban lehetett tölteni egyszerre 2 aksit és a egérbe is volt kettő, így ha lemerült azonnal tudtam cserélni. Kb 3-4 napig bírta egy feltöltéssel.

Manapság már szerintem nincs létjogosultsága. Nagyon sok típust lehet venni, ami nem zabálja az elemet.

Nekem most Logitech M310 -esem van. Konkrétem 3 hónapig bírja intenzív használat mellett, egyetlen AA elem jár bele. Pedig ki se kapcsolom. Ha rendszeresen kikapcsolnám akkor amikor a gépet, még ennél is tovább bírná.

Szóval szerintem nem érdemes kínlódni gyárilag akkus típusokkal, olyan egeret kell venni ami nem zabálja a navtát.

2018. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm Neked!
2018. jan. 15. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!