Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A busznak a vészvillogó...

A busznak a vészvillogó bekapcsolásánál és kikapcsolásánál ki ad egy fura hangos hangot (nem a kapcsolónak a hangja) amikor bekapcsolja a sofőr akkor néha tök megijedek hogy mi volt ez de már megszoktam, szóval, miért ilyen hangos?

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 17:32
 1/7 Szirty ***** válasza:
52%

Biztos van valami idióta szabály (vagy egyszerűen csak a gyártónál a laptop előtt ülők kitalálták ezt) hogy hangot kell adnia ilyenkor, a tervezők meg durván túltolták.


A tolatásjelző csipogó jut eszembe erről. Ha valami munkagép vagy teherautó tolat akkor csipog hogy jajajajj vigyázzatok, tolatok, menj onnan!


Ennek eredményét élveztem én egy szép szombati napon reggel 7-től délutánig a panel lakásban ami mellett vagy 200 méterre betonoztak és egy pici munkagép tükröt szedett.

Előre-hátra mászkált egész nap, a csipogója olyan brutál hangos volt hogy az ember agya kifolyt a fülén át.


Aki kitalálta ezt a szabályt fekötözném egy hétre egy targoncára ami egy gyárban 20 másodpercenként tolat...

2022. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

"csipog hogy jajajajj vigyázzatok, tolatok, menj onnan!"

Ha az áruszállító kamionon lett volna csipogó, akkor a szomszédom még élne... A keréknyomban ment a hóban a kamion után a boltba, de nem vette észre hogy az már közben elkezdett tolatni. Kivasalta. Néhány évre rá pedig a szódás egy kisgyereket ütött el tolatás közben, ő is elhunyt. Nem is akkora baromság a tolatásjelző. Rengeteg embert megmentett már. Az pedig senkit nem érdekel hogy te a panelprolik szégyene nem tudod élvezni a barátok köztöt naphosszat.


A vészvillogó jelzése pedig a KRESZ gyerekeket védő módosítása miatt van. Bekapcsolt vészvillogóval álló busz ami gyerekeket szállít az mellett nem szabad elhaladni.

2022. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
78%

Igen ez sajnos ilyen.

Ha autókat nem gyártanának akkor meg több millió ember élne akik balesetben elhunytak...


Van értelme a szabályoknak de nem eszetlenül, végletesen kell alkalmazni őket.

2022. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de nem igazán erre gondoltam hanem hogy amikor bekapcsolja akkor ilyen hangos "TRÜF" hangot hallok. Amikor kikapcsolja akkor meg "TRUF" hangot hallok. nem tudom mihez kötni a hangot bocsi xd.
2022. dec. 11. 08:09
 5/7 anonim ***** válasza:
vedd fel videóra
2022. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké
2022. dec. 11. 08:47
 7/7 A kérdező kommentje:
majd valahogy elküldöm csak most nem az a busz van de majd vhogy kuldom
2022. dec. 15. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!