Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem működik a laptopom...

Miért nem működik a laptopom kijelzője?

Figyelt kérdés
Külső monitor csatlakozása esetén a monitoron tökéletesen működik a laptop, illetve, ha rávilágítok a kijelzőre azon is látszik , hogy működik. Olyan, mintha nem lenne világítás a kijelzőben. Mi lehet a probléma? HP 640 laptopról van szó.

2022. dec. 10. 20:13
 1/6 ludicrousSpeed ***** válasza:
67%
Ha magad is tisztában vagy azzal, hogy tönkrement a háttérvilágítás, akkor mi a kérdés...?
2022. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tisztában vele, csak sejtettem. Sajnos nem informatikus vagyok, aztán azt hittem, hogy valami más probléma is okozhatja.
2022. dec. 10. 20:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az mint #1, esetleg megtört a vezeték..
2022. dec. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet meghalt a háttérvilágítás kontrollere.

Ha megpróbálod a fényerőt lejjebb venni, akkor mégsötétebb lesz? Esetleg meglehet próbálni az integrált grafika driverét visszaállítani.

Amikor bekapcsolod a laptopot, akkor is sötét a boot logó?

Esetleg az integrált vga kezelőjében lehetne feljebb húzni a fényerőt, hátha valamit segít.

2022. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell informatikusnak lenni ahhoz hogy szervízbe vidd, ahol TÉNYLEG meg tudják mondani mi a baja.
2022. dec. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A notebook kijelzője elszürkült, aztán fekete lett. Akkor azt mondtam, jól van, kicserélem, csak egy éves a gép. Csalódtam, a szervizben azt mondták, a videokártya nem működött, de mert az integrált volt, alaplap csere. Eddig tartott, a türelmem elfogyott, eladtam és vettem egy használtat, ami nagyon jól működik. NEM egyszerű ez így, látatlanban.
2022. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!