Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom kijelzője betört,...

A laptopom kijelzője betört, eléggé. Bekapcsolom és még csak nem is működik a kijelző. Abszolúlt nem is világít. Bekapcsolni vsizont bekapcsol. De néha olyan fura hangokat ad ki. Mi lehet a baja? Mennyibe kerülne a javítás?

Figyelt kérdés
A választ előre is köszönöm!

2016. szept. 10. 20:17
 1/8 Szirty ***** válasza:
100%

Szerintem az a baja, hogy betört a kijelző.


A javítás drága.

2016. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Körülbelül?És mi van ha valami benne is eltört?
2016. szept. 10. 20:19
 3/8 anonim válasza:
Konkrét típus, konkrét hibafeltárás nélkül nem fog tudni senki árat mondani. Általában ilyenkor elég a kijelzőt cserélni, de lehet, hogy a CCFL cső is eltört... sok minden lehet. Ha nem értesz hozzá, javaslom vidd szervizbe, ott már többet tudnak mondani az árról.
2016. szept. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem.De max.valami árat csak tudtok mondani.
2016. szept. 10. 20:27
 5/8 anonim válasza:
Ok. Az én 10éves laptopomhoz az LCD olyan 12-18ezer között változik, attól függ, h honnan rendelem. erre jön még a munkadíj. Ha más is bekrepált akkor több. Még olyat lehet tenni, ha túl sok minden tönkrement, hogy levadászni vhonnan egy megegyező típust, aminek más baja van, donor gépnek. De hangsúlyozom, h ehhez már kell némi szervizes ismeret...
2016. szept. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Feleségem laptopjának betört a kijelzője, mivel a gyerek véletlenül eltalálta egy játékkal. A szervizben 45 ezer forint lett volna a csere, én 15 ezerből megcsináltam. Rendeltem Ebay-ről új kijelzőt és beletettem. Mondjuk nekem nem ez volt az első laptop, amit szétszedtem (mérnök vagyok), szóval csak óvatosan. Ha nem értesz hozzá, akkor bízd szakemberekre.
2016. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. szept. 11. 09:24
 8/8 Szirty ***** válasza:

A cégnél tönkrement egy HP notebook kijelzője. Nem törés, hanem képhiba ami a kijelző egyharmadát érintette.

A HP márkaszerviz 180 ezer Ft-ért cserélte a kijelzőt.

2016. szept. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!