Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Füst érzékelő kikapcsolása?

Füst érzékelő kikapcsolása?

Figyelt kérdés
Már elegem van ma éjszaka random 2x jelzett. 3-kor es 3:20-kor levettem a helyéről mert Már azon gondolkodtam kibszom a 3.rol. De úgy hogy az utca túloldalán landol. Mellesleg Csak hollandul vagy németül találok használati utasítást hozzá. Valaki segítsen legyen olyan kedves mert agyvérzést kapok. FireAngel p-line st-630-EU nagyon köszi minden segítséget.

2022. dec. 11. 04:01
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
100%
Általában akkor nyávognak ok nélkül ha lemerülőfélben van akku. Ha kiveszed az akkumulátort akkor nyilván elhallgat. Én egy kis adaptert vettem az enyémhez és most konnektorba dugva üzemel, így nincs többet gondom a lemerülőfélben lévő elemmel. Az enyémhez 9V-os elem kell de 7V-nál már nyüszíteni szokott.:D Mese a 10 évig működő akku.
2022. dec. 11. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nah igen köszi. Erre gondoltam én is . Kiderült mi a probléma. A lakotarsam egy gci és benne dohányzott a szobájában amit érzékelt a ez a szar a bejárati ajtó felett mert nincs messze tőle a szoba ajtóba. Csak az enyém meg közvetlen mellette van. Az a baj hogy beépített akkumulátor van benne. De köszi végül másként de megoldottam
2023. ápr. 4. 02:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!