Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a sony z1-emben a...

Elromlott a sony z1-emben a fény és távolság érzékelő szenzor . Ezért ugy érzékeli, hogy folyamatosan előtte van valami és telefonálás közbe ugye elsötétül. Valahogy nem lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 17:35
 1/4 anonim válasza:
Akkor semmi baja sincs...
2015. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szarul irtam le. Tehat az a lenyeg hogy folyamatosan ugy erzekeli hogy valami van elotte. Es folyamatosan sötét a kijelző telefonálás közben.
2015. aug. 16. 18:26
 3/4 anonim ***** válasza:

nem tudod, csak ha elviszed szervízbe és kicserélik. nekem is ilyen az iPhone-om(csak a távolságérzékelőm)...drága tulaj ezt elhallgatta, hogy gázos, de nekem felváltva működik, valamikor úgy érzékeli, hogy aktív valamikor pedig hogy nincs semmi előtte.

én mondjuk megszoktam, mert keveset is telefonálok, meg ha mégis, egyedül az ügyfélszolgálatos automatákkal van gond a számok miatt...normál hívást le tudom rakni anélkül is, hogy a kijelzőn nyomnám ki.

2015. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülne ez kb? 3hete beázott, lehet amiatt lett baja. Én is megtudok élni nélküle :D be lehet állitani hogy a kikapcsoló gombbal befejezzem a hivást szóval annyira nem gáz
2015. aug. 16. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!