Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Youtubeal lenne problémám...

Youtubeal lenne problémám ugyanis nem működik az automatikus fordítás funkció. Van egy angol nyelvű videó amit többször is megtudtam nézni magyarul az automatikus fordításnak hála de most rákattintok és nem történik semmi.. mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A német vagy pl az olasz videókat meg lefordítja magyarra. Mar szinte mindent próbáltam de tanácstalan vagyok.

2022. dec. 11. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit is mondtál, melyik videó ez?
2022. dec. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát legutóbb ezt a videót néztem magyar felirattal: https://www.youtube.com/watch?v=Wno9Fb3BHns&t=725s

De nem értem mert minden más nyelvet lefordít kivéve az angolt.De a beállításoknál is minden magyarra van állítva szóval nem is az van hogy helynek egy olyan ország van beallitva ahol angolul beszélnek.

És ez kB egyik napról a másikra történt.

2022. dec. 11. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek a felhasználónak egyik videójában sem jelenik meg nálam sem az angolon kívül más nyelven az automatikusan generált felirat. Más videóknál pedig igen.
2022. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nézem mindent lefordit ami nem angol nyelvű videó. De az angolt nem fordítja le. Ez miért lehet?
2022. dec. 12. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!