Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik oldalakrol lehet...

Melyik oldalakrol lehet foxpost vagy packeta z box automatákba rendelni?

Figyelt kérdés
Emagon nem adta ki egyiket sem, se alzán, se konzolvilagon, nem adja be egyik atvevo helyet sem. Melyik weboldalakon lehet ilyen automatakba rendelni?

2022. dec. 16. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapja a Konzolvilágról foxpostba rendeltem amúgy. Sőt, most megnéztem a weboldalt, most is lehet foxpostba rendelni.
2022. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia de probald meg egy random termeket beraksz es megprobalod megrendelni neked ugy kiadta? Nekem nem talal
2022. dec. 16. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Alzáról szinte mindig Foxpost automatába rendelek, mivel a városomban (Esztergom) jelenleg nincs AlzaBox.
2022. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Most próbáltam, nekem kiadja a foxpostot. Sőt, két különböző terméknél is próbáltam, nekem kiadja. Lehet nem minden fajta terméket lehet foxpostba. Mit szeretnél vásárolni?
2022. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van rengeteg oldal ahonnan lehet foxpostba rendelni. Alzáról már rendeldem oda, nem is annyira rég, 1-2 hónapja.

Emagról sajnos nem lehet, az csak easyboxba szállít. Nem is értem... nálunk ott van a két automata egymás mellett.... miért nem szerződnek le egymással?

2022. dec. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es tudtok valamit errol a packetáról. Azzal mukodik nektek alza konzolvilag
2022. dec. 16. 16:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Emag ilyen kézbesítés oldalról lutri. Én is automatába rendeltem, csak éppen ha a feladó nem jó futárcéggel küldi,akkor hiába mert másnak meg nincs hozzá kulcsa. Engem is hívott a futár,hogy ott leszek annál a benzinkútnál Fehérváron...

Mesélte, hogy rendszeres az ilyen

2022. dec. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Srácok Lányok rájöttem. Telefonon nem adja be a lehetőséget csak PC-n
2022. dec. 17. 12:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, csak ha biztosra akarsz menni,akkor megnézed,hogy a tényleges forgalmazónál milyen lehetőségek vannak.
2022. dec. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!