Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ausztriában tényleg kapható...

Ausztriában tényleg kapható marihuána automatákból?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is hallottam már erről, de tényleg érdekelne, hogy igaz-e.
2021. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem.
2021. aug. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tirolban?
2021. aug. 1. 17:19
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Az internetet egyikőtök sem tudja használni???

Amúgy legálisan kapható utcai automatákból.

Pl. Bécsben a Mariahilfer strasszén több is van.

[link]

2021. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatokra voltam kíváncsi, de így is megfelelő.
2021. aug. 1. 19:32
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Személyes láttam!

Így jó??!

2021. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyugalom a hosszú élet titka.
2021. aug. 1. 21:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ami a Bécsi automatákban kapható az magas CBD tartalmú ipari kender virágzata. A THC tartalma 0.2% alatt van, így legális az EU egész területén. Magyarországon a forgalomba hozatalát nem engedélyezték, de lehet rendelni internetről legálisan. Betépni nem lehet tőle, nem kábítószer. A cbd hatásairól most hosszú lenne beszélni, akit érdekel olvasson utána.
2021. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8. Igen. A CBD-ről tudok.

Azóta én is olvastam, hogy az automatáknál kapható dolog THC tartalma 0,2% vagy az alatti.


És nem azért tettem fel a kérdést, amit a törölt hozzászólás írója feltételezett.

2021. aug. 5. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.

Én próbáltam is. Nem Ausztriában, hanem internetről rendeltem, ha jól emlékszem Spanyolországból. Korrekt zárt csomagolásban volt, fel volt rajta tüntetve, hogy 0,2% a thc tartalma és legális az EU egész területén. A vámon sem volt semmi gond, kiszállították. Feltételezem a hatóságok is tisztában vannak már ezekkel a termékekkel és nem keverik össze a feketepiaci fűvel.

Elszívás után kellemesen ellazulsz és fantasztikusan jól tudsz tőle aludni. Viszont fejben nem érzel semmit, egyáltalán nem pszichoaktív. Sajnos szállítással együtt elég drága, úgyhogy jó lenne, ha végre nálunk is bevezetnék ezeket az automatákat.

2021. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!