Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Futár vagyok, így headset-el...

Gyugyo72 kérdése:

Futár vagyok, így headset-el dolgozom. Egy Platronics Explorer 50 vagy 55 típust használok. Immáron több mint két éve teszi a dolgát, de lassan kileheli a lelkét. Keresek olyan headset-et ami ugyan ilyen paraméterekkel bír? Köszönöm 🙂

Figyelt kérdés
11 óra beszélgetési idő, minden infót mond a fülembe, jelez hívás indításnál, hivásbontásnál, bemondja időnként, hogy hány órát bír még az aksi. Sokat kipróbáltam már, de nem találtam ilyen profi cuccot! 😔

#headset #futár #Platronics explorer
2022. dec. 17. 07:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtős, kifutottak ezek a fajta Headset-ek, én se találtam m~g hasonlót se.. Jabra 35-öt vettem, kompromisszumokkal elvagyok vele, de már ez se kapható
2022. dec. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Most vettem a Jabra Elit 3, rengeteget keresgéltem, ez tűnik legjobbnak, mert nekem is a telefonálás a lényeg.A boltban a srác is mondta tökéletes választás, taxisok is ezt veszik).

Első telefonálásomnál rögtön mondták, hogy jobban hallani. ( a régivel is egész jól hallottak, Plantronics).

Egy bajom van, nincs használati útmutató, közben találtam angol nyelven, de még mindig csak a telefonról tudok hívás indítani, de majd meglesz ez is.

2023. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!