Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik laminálógépet ajánlanát...

Melyik laminálógépet ajánlanátok otthoni használatra, amibe bele lehet tenni akár 2 réteg A4-es lapot a fólia közé?

Figyelt kérdés

Lehetőleg nem túl drágán, nemtudom max olyan 20 ezerből kijönne-e, de meghallgatok azért mást is.


Szeretnék vele pl. társast készíteni homemade, úgy hogy legyen eleje hátulja, csak nem szeretném két oldalasra nyomtatni, mert átlátszódna nagyon. Inkább két papírt egymásnak háttal tennék, csak nem tudom beveszi e ezt akármelyik lamináló.



2022. dec. 31. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg tudja oldani bármelyik.

Csak az lesz a baj, ha körülvágod a két lapból laminált cuccod, akkor ketté fog esni. Tehát előre el kell készíteni, egyesével (duplán a párokat) a lamináló fólia közé tenni, és a körülvágásnál peremet hagyni. Egyben nem tudod nyomtatni és laminálni, hogy majd ollóval szétvágod.

2022. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze ezt én is így gondoltam, de köszönöm!
2022. dec. 31. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kis tételekhez elég egy vasaló is.
2022. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
vasalóval sajnos sosem sikerült szépen egyszerűen bárhogy próbáltam :/
2022. dec. 31. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Kemény alapra tedd. Rá egy ív papír és vasalod. Tuti siker.
2023. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lidl-ben 5-től pont lehet venni. :D
2023. jan. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!