Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Jobb fajta MP3 lejátszót...

RosiPeti88 kérdése:

Jobb fajta MP3 lejátszót keresek, amit futás közben tudnék használni. Olyan sima nadrágra csiptethetőset. 0-1000 Ft ártértékesek nem érdekelnek, mert már befürödtem 2-vel :D Tippek, ötletek, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb okosóra nem jöhet szóba?
2023. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok futón látok bicepszre, vagy csuklóra erősített mobiltelefont, némelyiknek vízálló tokja is van. Egy ilyen nem lenne megoldás? Telefontartó karpánt néven lehet boltban megvenni.
2023. jan. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0-1000 Ft árérték? Az mi?
2023. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
MP3 lejátszót? Egyáltalán lehet-e még kapni MP3 lejátszót? Utoljára 2011-ben vettem MP3 lejátszót! Ma (2023.-ban) már mindenki okos telefonon vagy tabletten játszik le MP3-at.
2023. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

0-1000Ft-on a gagyikat értettem amit ilyen pepita meg alzàs oldalakon árulnak. [link]


Futás közben használnám. Telefont meg próbálom ilyen alkalmakkor mellőzni. Vannak jobb fajták csak 20-30 között vannak és gondoltam hátha létezik picit olcsóbb változat ami még jó is.

2023. jan. 6. 00:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyiból egy éppen hhasználható fülhallgató sem (vagy alig) jön ki...
2023. jan. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

használd a régi mobilodat ha van vagy vegyél pár ezerért már kapni

egyébként miért kell komolyabb mp3? bármelyik gagyi ugyanazt tudja, füles legyen jó

2023. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!