Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 2023-ban mit érdemes internetk...

2023-ban mit érdemes internetként beköttetni új albiba? Társas ház, talán 1 szolgáltató van, mobil net jobban megéri?

Figyelt kérdés
Új helyre megyek, nincs bekötve a net, társas ház, asszem digi van csak, de az is a régi minőségben még. Mi a véleményetek a korlátlan sim kártyás internetről és egy mobil switch/modemről?
2023. jan. 14. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs a digivel.
2023. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Semmifele mobilnet nem tudja helyettesiteni a kabeles v. optikai halozatot. Ha ADSL vagy hasonlo lenne, meg talan lenne ertelme mobilon netezni, de ha van digi, tuti h. azt valasztanam.
2023. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cydor válasza:
100%

szerintem ha számit a sebesség akkor 5g mobilnet jobban megéri vannak nyilvános flották ahol jo aron van, es összehasonlithato egy gigabites optikaival. raadasul ha szükseged van rá barmikor viheted magaddal nyaralasra szülök latogatasakor stb...

de nyilvan használati szokástól függ ha torrentezek, sok filmet nézel föleg ha 4K tartalmakat is figyasztasz, otthonrol dolgozol, akkor ha van elérhetö gigabites ( optikai) szolgáltatás akkor azt valasztanám.

a legtöbb felhasználónak amugy még mindig megfelel az 50Mbps wifi, 10Mbps mobilnet, 100Mbps vetetekes internet. nekem a gigabites is lassu, föleg hogy alig van a garantalt felett kb 3-400Mbps a digi gigabites internetje. nekem otthoni halozaton is keveslem a 2000Mbps wifi6 router teljesitményét. de en nagy mennyiségü online tartalommal dolgozok.nekem mobilnetre voszont 1GB adatmennyiség elég, mert csak navigaciora meg messenger chatre használom.

ha csak chatelés

2023. jan. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Digi az egy fos , azt kerüld!
2023. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!