Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ha én Vodafone vagyok feltöltő...

Ha én Vodafone vagyok feltöltőkártyás de át akarom vinni a számom a Telekomhoz mint szintén feltöltőkártyás, akkor az egyenlegem megmarad?

Figyelt kérdés
Most kb van rajta 2000 forint akkor az megmarad? Vagy oda veszik? És mennyi idő mire ezt megcsináljàk illetve nehéz elintézni??

2023. jan. 16. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem megy át az egyenleg, de a Vodától visszakapod (ha még nem járt le), amit feltölthetsz a Telekomra. A számhordozásnak kb 2 nap átfutási ideje van, addig egy ideiglenesen számot kapsz a Telekomtól, azzal azonnal használható a szolgáltatás, de a Vodás is él addig párhuzamosan (dual simes teló hasznos ilyenkor, mert a régi számodon még elérnek, de a netet például már az újon használhatod). Meg fogja mondani a Telekom, hogy melyik napon fog a számhordozás végbemenni, azon a napon hajnalban leáll mindkét szolgáltatás, pár órára telefon nélkül maradsz. A legtöbb esetben reggelre a számhordozás befejeződik, az új szolgáltató hálózatán fent lesz a telefon amit a régi számoddal használhatsz, a régi pedig csak segélyhívás módban lesz.
2023. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A számhordozást a Telekomnál (az új szolgáltatónál) kell kérni, a Vodához nem kell bemenni. Az automatikusan megszűnik amikor hajnalban átfutnak a rendszeren a dolgok.
2023. jan. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bleps válasza:

Az 1-es választ javítanám kicsit.

3 nap az átfutási idő, 20:00 és 23:59 között áll át a számod. Nem kapsz ideiglenes számot, hanem az áthozott számod (és kártyád) működni fog amíg meg nem történik az átjövetel.

2023. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm de akkor az egyenlegemet a Vodafone nekem ki utalja bankszámlàra? Nekem kicsit fura hogy azt a 2000 forintot nem tudják átadni egymás közt
2023. jan. 18. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem Telekomtól Digihez úgy volt, hogy kaptam ideiglenes számot a Digitől, betettem a kártyát a telefonba és a második slotba a Telekomost, mindkettő működött, a Digis egy 50-es számmal. Aztán valamikor 23 óra után állt le mindkettő egyszerre, hajnali 1-kor már ment újra a Digi és az áthordozott 30-as számról indult a hívás.
2023. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"az egyenlegemet a Vodafone nekem ki utalja bankszámlàra"

Nem tudják a bankszámlaszámod.

De az utoljára regisztrált tulaj odamehet az ügyfélszolgálatra személyesen. Ha egyeznek az adatok megkapod..

2023. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyenleget, pénzt a szolgáltatók nem adnak át egymás között. Ha megtörtént a számhordozás és megszűnt a Vodás simed, akkor tudod kérni bankszámlára visszautalással az egyenleged.
2023. jan. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!