Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lehet sms lottót...

Miért nem lehet sms lottót játszani Vodafone feltöltőkártyásoknak? Nagyon nem értem, ezzel mi a céljuk?

Figyelt kérdés
Ez miért jó nekik??

2022. dec. 24. 17:39
1 2 3
 1/22 ludicrousSpeed ***** válasza:
0%
Lehet.
2022. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, a kérdező jól tudja.

A Vodafone, a feltöltős ügyfeleinél egyszerűen kivezette ezt a szolgáltatást, mindenféle indok nélkül, kb. a nyáron.

2022. dec. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 ludicrousSpeed ***** válasza:
28%

Ezek szerint a saját dokumentációjuk hazudik?


[link]

2022. dec. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

2 vagyok még.

Ha így szeretnél játszani, veszel egy Telekomos Domino simet és ott tudsz sms-ben is változatlanul otthonról játszani.

2022. dec. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%

#3

Tökmindegy, hogy mit írnak, én is Vodafone feltöltős vagyok, nem lehet sms-ben lottózni.

Előfizetésnek nem tudom, hogy lehet-e, de feltöltősnek nem, ez 1000%.

Én is próbáltam már.

2022. dec. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

[link]


#3 ez frissebb információ, mint amit linkeltél.

A Vodafone nem frissíti a saját honlapjàt.

2022. dec. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
32%
Töltsd fel a szerencsájéték Zrt-s belső egyenlegedet. Kártyávan, Simple Pay-el, akkor azonnal meg is jelenik. Aztán játsz ebből az egyenlegből. A vodát meg sz..d le.
2022. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
7. Egyszerűbb rendelni egy SIM kártyát másik szolgáltatótól. Egyébként tudom hogy lehet bankkártyàval lottózni engem az érdekel mi az ok hogy ezt csináltàk ezek szerint akkor nem lehet tudni az okát
2022. dec. 24. 19:26
 9/22 A kérdező kommentje:
A családban már mindenki telekomos, lényegtelen hogy feltöltőkártyás vagy számlás mindig kapnak valami ingyen általában ingyen netet. Ez a vodafone viszont nem nagyon szeret adni semmit egyébként. Adat keret vásárlás is drága ha szükséges néha vennem.
2022. dec. 24. 19:28
 10/22 anonim ***** válasza:
62%

"Ezek szerint a saját dokumentációjuk hazudik?"

Nem hazudik, csak olvasd el amit linkeltél és rájössz.


"A Vodafone nem frissíti a saját honlapjàt."

Nincs azzal semmi baj, aki tud olvasni annak könnyű dolga van.



-Milyen feltételekkel vehető igénybe a szolgáltatás?


-A szolgáltatás jelenleg csak havidíjas előfizetéssel vehető igénybe, tehát a vásárlásért utólag - az egyéni hitelkereted erejéig –, havi mobilszámláddal kell fizetned.

A szolgáltatás feltöltőkártyás Ügyfeleinknek jelenleg nem elérhető.


Forrás: [link]

2022. dec. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!