Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Packeta zboxba lehet csomagot...

Packeta zboxba lehet csomagot feladni vinteden keresztul ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 16. 15:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem lehet. Csak átvenni
2023. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2023. jan. 16. 18:55
 3/12 anonim válasza:
Z-boxba nem lehet. Keress olyan ,,atvevo helyet’’ ahol fel is lehet adni. A packeta oldalan fent van h hol lehet csak atvenni.
2023. jan. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen már fel is adtam a csomagokat, köszönöm a válaszokat
2023. jan. 22. 14:22
 5/12 anonim válasza:
Nem értem. Nem minden packetán keresztul lehet feladni csomagot? :o
2023. febr. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak A Zbox automatából nem. Minden más sima Packeta ponton tudsz feladni. A térképen ez mindig Zbox automataként van feltüntetve tehát nem tudod eltéveszteni.
2023. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Már egy pár kérdést végigolvastam és mindenhoz azt olvasom, hogy a oacketa automatan nem tudok feladni csomagot...hogy van egy uzlet ami tovabbitja a csomagot amit feladok...vagy én már nem tudom🥴
2023. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A packeta AUTOMATÁBAN (= "zbox") nem tudsz feladni, csak átvenni. A sima packeta feladóhelyeken, ami nem automata, tudod feladni a csomagot. Nem kell semmit továbbítani, az teljesen mindegy hogy a vevő automatába vagy sima packeta pontra kérte, te bármilyen packeta ponton feladhatod ami nem az automata. Mert az csak átvételre van. Ennél magyarabbul már nem tudom írni.
2023. febr. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Akkor minek van ráírva, hogy feladó és átvevő hely?
2023. febr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hova? a térképen ha rámész egy zboxra oda van írva hogy csak átvevőhely
2023. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!