Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hi. Ha v power racinget...

Gergo42 kérdése:

Hi. Ha v power racinget tankolok a láncfűrészbe okoz-e kárt a gépbe?Husqvarna 435 zsír új gép!

Figyelt kérdés

2023. jan. 17. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

dehogy okoz kárt.

rakjad bele nyugodtan, az biztos nem romlik bele két szezon között

2023. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én is mindig 100-as bentint veszek a motorfűrészbe és a fűnyíróba.

Évek óta nem volt gond. Ha csak az nem hogy elfogy... :(

2023. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hallgass rám! Minél több adalék van benne annál inkább károsítja a gumi és membrán alkatrészeket. Tehát aki azt gondolja hogy az agyonadalékolt 100-as és ilyen olyan üzemanyag jó az téved. Bátran tegyél bele 95-öst és keverd be husqvarna 2T olajjal. Abban van üzemanyagstabilizátor. Egyedül az E15 és E85-ös nem mehet bele ami szerencsére nálunk nem kapható.
2023. jan. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

3

Még jó hogy e10 se mehet bele.

2023. jan. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert ti gyk-s szakértők autószerelők vagytok ugye.

Még jó hogy a kedves kérdező által említett Husqvarna gépkönyvéből idéztem mi mehet bele. Lefotózzam?

Tehát ebbe a gépbe E10-et teheted, a 100-as is de én azt nem ajánlom mert fel van adalékolva hogy elérje a kitűzött oktánszámot. Úgyanis ugyanilyen kis gépem van, a belső csövek nem szilikon, mind szétrepedt kivéve az ami a tankba van mert az (made in USA). A benzinsapka deformálódik és ömlött mellette a benzin amikor 100-assal használtam.

2023. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
#5: és mikor bekented a csodatevő bioetanollal, akkor meggyógyult a tanksapka?
2023. jan. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, ki kellett dobnom és új kupakot venni bele. Na, azóta csak a csodatevő etanolos cucc megy bele semmi prémium benzin mint ahogy azt ti ajánlottátok.
2023. jan. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

és miből gondolod, hogy az új kupak elgörbülne?

rengetegen használnak 100-as benzint keveset használt kerti gépekbe minden gond nélkül

2023. jan. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jah ez ilyen hitvita, mindenki másik benzinre esküszik.

Ha a benzin megette a tömlőket meg a kupakot akkor 1. vagy nem husqvarna a géped hanem valami kínai gagyi, 2. nem benzint töltöttél bele, hanem valami maró anyagot. 3. valaki már szerelte és nem oda való alkatrészeket épített be.

Egy normális gép alkatrészeit nem eszi meg a benzin!

Főleg nem azokat amik közvetlenül érintkezhetnek benzinnel! Ez balesetveszélyes, tűzveszélyes. Kizárt, hogy engedélyt kapjon a gyártásra, forgalmazásra...

2023. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs rá garancia hogy ezt is meghajlítja a benzin. Nem tudom. Keményebb műanyagnak tűnik az új kupak, olyan bakelit szerű. A régire csak annyi volt írva hogy 1:40,,erre pedig két tiltó karika hogy E15 és E85 etanol ne menjen bele.
2023. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!