Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Husqvarna vagy Stihl márka a...

Mentos kérdése:

Husqvarna vagy Stihl márka a jobb?

Figyelt kérdés
Szőlő műveléshez, és kisebb ház tájéki munkálatokra kellene beújítani egy új láncfűrészre, ami könnyen kezelhető és nincs vele probléma?

2016. márc. 15. 19:58
 1/5 b4r4thg ***** válasza:
Mindkettő jó és megbízható márka, így nincs rossz választás.
2016. márc. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Husqvarna valamivel olcsóbb azért vettem én is azt egyébként meg mindegy.
2016. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sose nézd az index fűrészes topikjában az éveken át újra meg újra feléledő flameháborút! Igazi érvek nincsenek egyik _ellen_ se. A kölcsönös savazásokkor megfogalmazódó kritikák 80%-a kedélyes marhulás, a maradéknak meg 99%-a tévedés, a többi pedig vagy egyedi, vagy valami hirtelen bevont széria maradványtörténete.
2016. márc. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy melyik a jobb. A Stihl és a Husqvarna világmárka, vagyis a legjobbak között vannak. Még jo a Makita, Dolmar és a Jonsered is. Nekem a Stihl jön be inkább, és a falumban is a legtöbben Stihl-t használnak.
2016. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazság az,hogy mindenki azt mondja amit a nagy többség azaz-mid kettő nagyon jó-hiszen ezzel sokak elismerését bezsebeli amolyan nesze semmi fogdmeg jól.Véleményem a témáról, a "fegyverkezési versenyt jelen pillanatban a Stihl- megnyerte ...nézzük szerintem miért.Husqvarna 5-ös széria vezérgépe az 576xp-és nincs nagyobb Auto tune-s gépe ,a királykategóriát még mindig a 3-as széria viszi.Az 576 még a Husqvarna rajongók körében is népszerűtlen-rosszul megy,hamar romlik.Amellett,hogy a Stihl hozta ugyanazokat a fejlesztéseket ráadásként előállt Ms500i-vel és a magnézium motoros Ms 400c-vel.Husqvarna a Mark 2-es Japán vonallal picit felzárkózott de a kis különbségű vereség is-vereség.Stihl legnagyobb hátrány az ára,ezért ha kis gép kell a Husqvarna 135 Mark2 az ára miatt verhetetlen -meg jó is.
2020. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!