Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani olyan 40...

Tudnátok mondani olyan 40 ezer ft körüli okosórákat,amikben megvan minden egészségügyi funkció? (Pulzus,Véroxigén,Légzésfigyelés) EKG és vérnyomás nem annyire fontos,de azért jó lenne ha lenne benne. Ja és lehessen vele hívást fogadni / indítani.

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 16:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt elfejeltettem,hogy használt okosórák is játszanak.
2023. jan. 26. 16:25
 2/11 anonim ***** válasza:
Samsung galaxy watch 4 (használt)
2023. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mennyire megbízhatóak a mérései? (Azért kéne,mert évek óta néha nehézlégzéssel szenvedek.)
2023. jan. 26. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:

A nehézlégzéssel milyen diagnózist kaptál eddig, ha már évek óta küzdesz vele?

Pont emiatt lenne fontos az EKG. A nehézlégzéssel nem az a legnagyobb baj, hogy ebben a másodpercben mennyi a pulzusod vagy a pillanatnyi SpO2 szinted.

2023. jan. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Eddig nem vettem komolyan,mert csak kb. negyed evente volt naponta par oraig,most kezdett sulyosbodni,ezert kene. Akkor az EKG fontos?
2023. jan. 26. 17:38
 6/11 Gugu Gabor ***** válasza:
Ekg ről nem tudok nyilatkozni én samsung watch t a vérnyomás miatt vettem, viszonylag pontossan mèr mondjuk hogy +/- 5-10hgmm eltérés egy rendes vèrnyomás mèrőhöz képest. Ezzel nyilván nem lehet operálni de a doki szerint arra bőven jó hogy a saját vérnyomásodat nyomon kövesd reggel délben este amikor felxasznak meló helyen stb.
2023. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gugu Gabor ***** válasza:
Jah a legfontosabb kimaradt a samsung órája alapból samsung telóval működik legalábbis az ekg és vérnyomás mérés funkció rá lehet hackelni más telefonra is de 0 it tudással nem javaslom
2023. jan. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Samsungom van. A51
2023. jan. 26. 18:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem ártana, ha beszélnél a nehézlégzésről a dokival. Túl sokminden okozhatja, a szív HCM-jétől kezdve a hirtelen magas vércukorszint miatti heveny szivdobogásig, és a kettő között van még ötszáz ok.

Kezdd azzal, hogy beszélsz dokival, és elmondod neki, hogy mikor, mit csináltál, mikor ettél előtte, mennyi volt az idő, stb., amikor jött a nehézlégzés. Ugyanis fontos, hogy akkor jött-e, amikor rögtön a székélykáposzta-ebéd után kimentél felásni a hobbikertedet, vagy nézted a tv-t otthon, vagy épp a Himaláját másztad meg, vagy alvás közben ébredtél arra, hogy nincs levegőd. Az is fontos, hogy sportolsz-e, vagy legalább kutyát sétáltatsz naponta többször. És persze az életkorod, a koleszterin szinted, és.................

Szóval menj dokihoz, és beszélj vele.

2023. jan. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15 vagyok,ált. este jelentkezik,nyugalmi áppalotban.
2023. jan. 26. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!