Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy gitárhoz való multieff...

Van egy gitárhoz való multieffekt pedálom, amit ajándékba kaptam egy barátomtól, viszont ő még valamikor régen benne hagyta az elemet huzamosabb ideig, így az a része tönkre ment benne. Így csak töltővel lehet használni. Mit lehet tenni ?

Figyelt kérdés

Van benne az a kis csavaros, rugó alakú huzal ami ugye befogja az elemet.

2 elemmel működik.

Az egyik ilyen huzal le van törve sajnos (amikor kivette az elemet akkor tört le) a másik az épen megvan.

Belerakva az elemet nem működik.

Próbáltam alufóliát rakni az elem és a huzal közé, de úgy sem működött.

(Nem tudom, hogy ez mennyire tud működni, de ezt hallottam, hogy hatásos...)


Azért lenne jó, ha nem kellene tápot használni, mert nem mindenhol van konnektor ahol játszani szoktam.


Köszönöm szépen annak aki tudja, hogy hogyan lehetne megcsinálni és elmondaná nekem!



2023. jan. 29. 20:57
 1/7 anonim válasza:
Szia! Próbáld meg papírtörlővel kitorolgetni
2023. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van forrasztáshoz értő haverod, beleforraszthat egy új elemtartót. Ez valószínűleg megoldható, de nem biztos.
2023. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
És attól vissza fog nőni a letört elektróda?
2023. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ehhez sztem ponthegesztő kéne (10-15k), de lehet, félreértek valamit. Nincs mit forrasztani itt.


Az alufólia is működhet, de lehet próbálkozni dróttal vagy valami fém érintkezővel is. Ragadztópisztoly sztem tartani fogja kövi elemcseréig.

2023. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2023. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2023. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csillagom elosztóról hallottál már? Anyut aput megkéred vegyek kábelt bedugod működik😉😉
2023. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!