Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Keresek olyan WIFI-s eszközt,...

Keresek olyan WIFI-s eszközt, ami használatával látnám Android appon a munkahelyemről, hogy hány fok van otthon kültérben (kertben)?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani olyan WIFI-s eszközt, ami használatával látnám Android appon a munkahelyemről, hogy hány fok van otthon kültérben (kertben)?

#wifi külső hőmérő
2023. jan. 30. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ehhez még kell egy hub is, magában nem jó semmire.

[link]

2023. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Shelly Plus H&T

[link]


Ez egy e-ink kijelzős wifi+bluetoothos hőmérséklet és páratartalom mérő.

Ha megadod neki az otthoni wifi hálózatod elérését akkor onnantól a mobilos appban bárhonnan lekérheted az adatokat.

Elemről is elmegy kb 1 évig, de bármilyen USB-C tápegységre is rádughatod.

Nem kell hozzá külön HUB.

2023. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zzzoli ***** válasza:

Nekem 7 db van itthon. Én egyébként a aliról rendeltem, sok más egyéb eszközzel együtt. Smart life (Tuya) platformot támogatnak és zigbee vezeték nélküli protokollt használnak.

A zigbee egyik előnye a nagyon kicsi teljesítmény felvétel, a zigbee eszközök egy 2450-es gombelemmel is elmennek évekig. a wifissel ellentétben.

[link]

Természetesen van hozzá zigbee hubom is, kettő darab, hogy az egész ház, illetve az udvar/kert le legyen fedve.

[link]

Mér páratartalmat, hőfokot, vissza tudod nézni a trendet, napra, hónapra, évre. Integrálható Amazon Alexába és egyéb okosotthon platformokba.

2023. jan. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki segítségét. Rendelem.
2023. febr. 16. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!