Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom letörölni egy...

Hogyan tudom letörölni egy eszközhöz tartozó összes drivert, egy win10 rendszerű laptopról?

Figyelt kérdés

Egy ELM327 OBD2 adapterről van szó, az első csatlakoztatásnál telepítettem a megfelelő drivert, amivel az első tesztelés során működött, majd rá egy pár órával, ugyan az a szoftver(ForsScan) nem találta az adaptert. Miközben az eszközlistában megjelent, hogy az eszköz csatlakoztatva van, és használatra kész.

Van bárkinek bármi ötlete?



2023. jan. 31. 09:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszközkezelőben jobb egérpomb eszköz eltávolítása.
2023. jan. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a windows saját bullshitjének köszönhető ami már évtizedes alap probléma...


A lényege annyi, hogy a "Microsoft" a saját drivereit digitálisan aláírja a rendszerbiztonság nevében, így tudja azonosítani, hogy tőle van.


A gyártó nem szokta kifizetni a saját cuccára a "microsoft" védelmi pénzét és nem veszi meg ez a digitális aláírást a driverére (made in china)


A microsoft cserébe "üresen hagyja" az adott gyártó driverét, illetve annak "fiókját" a regisztrációs adatbázisában (nullservice)


A rendszer meg mindíg a Digitálisan aláírt (Microsoft tanusított) driverekkel akar dolgozni, mert arra van programozva, hogy az az optimális.


Innentől meg nem működik az eszközöd

(amíg meg nem kerülöd ezt a kis haszonleső kereskedelmi húzást).

2023. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egyébként PONT UGYANOLYAN, mint amikor Neked azért kell fizetni (akár 60 ezer ft ot is) amikor büfét nyitnál, hogy a NÉBIH, megvizsgálja a vízművektől bekötött vezetékes ivóvízcsapból a vizet, hogy az valóban ivóvíz e.

(éppen akkor, éppen ott, éppen addig).


Szóval érted...

2023. jan. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!