Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » HP nyomtató ledje csak villog,...

HP nyomtató ledje csak villog, nem nyomtat. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy baromi régi HP Deskjet 3920/3940-es nyomtatóm van, ami eddig többé kevésbé működött. Pár napja elkezdett a kinyomtatott szöveg köré maszatokat nyomtatni, gondoltam koszos a feje, futtatok egy tisztító nyomtatást, amit a nyomtatási beállításokon belül, a nyomtatópatronok tisztítása néven találtam. Úgy tűnt a tisztítás befejeződött, viszont nem nyomta ki az ígért teszt nyomatot. Leállítottam a nyomtatást, kitöröltem a teszt nyomtatandó dokumentumot, és azóta csak villog. A nyomtatandó dokuk között nincs semmi, többször is áramtalanítottam, a windows hibaelhárítója nem talált problémát, a HP Smart magát a nyomtatót se találta, a HP scan doctor azt írta, hogy a patronnal / nyomtatófejjel van probléma. Ha valakinek van még valami ötlete, azt szívesen fogadom, a patronnal már sokat lett nyomtatva, de ha kifogy úgy gondolom halványabb lesz a nyomat, nem pedig maszatol. Hibaüzenetet a problémáról nem kaptam, régi patronnal is próbálkoztam, semmi, csak a villogás.

máj. 13. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Elég sanszos, hogy végleg feladta a nyomtató. Ha van másik gép, próbálj meg arról nyomtatni egyet, de ha a HP diagnosztika is azt írja, hogy nyomtatófej hiba, akkor szerintem nem lehet már mit tenni.


Ha új nyomtatót veszel, csakis lézert!

máj. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!