Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehet valahol egyéni PC házat...

Lehet valahol egyéni PC házat csináltatni?

Figyelt kérdés
Van egy régi PC házam (2006-2008 év környéki), ami nekem nagyon tetszik, sajnos nem kapható már sehol, még a "search by image" se adott ki semmit rá, csak valamennyire hasonlókat, ráadásul se egy típus, se egy márka, semmi sincs ráírva a "made in china" feliraton kívül, az is csak egy papír matrica a hátulján. Mivel nem épp a legjobb állapotban van, és másikat se találok sehol, így arra gondoltam, hogy valahol csináltatnék egyet, ami így néz ki. Igazából az előlap lenne a lényeg, a ház fém része az úgyis mindegy kb, annyi, hogy ez felső tápos, az új jobb lenne, ha alsó tápos lenne. Gondolom olyan előlapot lehetne egy nagyobb 3D nyomtatóval is nyomtatni, bár nem tudom, hogy hogyan lehetne mintát venni az eredeti előlapról, hogy stimmeljen a design és a méretarány. Illetve jó lenne, ha a színárnyalatok (fekete és ezüst) is minél pontosabbak lennének. Lehet valahol csináltatni ilyet? Sajnos házilag nem tudom megcsinálni, mert se eszközöm, se tudásom nincs hozzá.

2023. jan. 31. 15:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
4-hez hasonlóan engem is érdekel! Teszel ki képet? :)
2023. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Összeszedtem pár fotót, amit csináltam róla: [link]

Ugye látható, hogy még ilyen kijelző is van benne, ez is egy nagy ritkaság. A klón házba nem tudom, hogy mit tennék a kijelző helyére, az már úgyis csak részletkérdés lenne. Aztán alul még van az a felnyitható dolog, ami mögött ott van az USB és a jack. Az ezüst színű díszítőelem egyébként leszedhető a fekete részről, az külön van, és pöckök fogják be a fekete részbe. A kijelzős rész is külön szedhető, és az alsó takaró ajtócska is kipattintható. Ez a teljes design nagyon tetszik, már ami az előlapot illeti. A ház fém része amúgy sima, homályosan tükröződős fekete festékkel van lefestve. Az elején az ASUS matrica azért van, mert olyan alaplap volt benne (már más márkájú van), ahhoz járt a matrica valószínűleg.

2023. febr. 6. 16:03
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez ilyen gagyi? Nekem is hasonló volt, csak kijelző nélkül Ez egy egyszerű fröccsöntött cucc. Kicsit csiszold meg és fújd le kályhaezüsttel. Zsírtalanítsd olyan anyaggal ami nem eszi meg és mehet rá a spray.

A fém részét szintén kicsit megcsiszimiszized, megfújod valami sprayyal és jó lesz még 30 évig.

Ez az a fajta műanyag ami sosem bomlik el. 10000 év múlva a régészek évekig fognak tanakodni felette miután kiforgatták a földből egy ásatáson hogy vajh mi célt szolgált? Talán vallási kegytárgy lehetett?

2023. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

2002. május ?

21 éves gép ?

2023. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!