Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Polar SIEH0025SDI klímám van...

Polar SIEH0025SDI klímám van és kikapcsoláskor CL kód jelenik meg, ami a tisztítására figyelmeztet. A tisztítást megcsináltam, de magától a kijelzés nem tűnik el. Valaki le tudná, hogy miként tudom ismét a tisztítási figyelmeztetést kiütni?

Figyelt kérdés
Egyrészt zavar a kijelzés, másrészt pedig jó lenne egy ismételt figyelmeztetés a következő tisztításról. Sokféle klímánál láttam neten leírást, de Polar-hoz persze nem. Valamint a használati útmutatójában sincs erre említés.

2023. febr. 2. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"Egyrészt zavar a kijelzés, másrészt pedig jó lenne egy ismételt figyelmeztetés a következő tisztításról."

Fog figyelmeztetni. 240 üzemóránként CL, 2800 üzemóra után NF jelzés.

Bekapcsolod, és a kijelzőt amivel elsötétíted, azt a gombot kell 3x vagy 4x ki-be kapcsolni a törléshez.

2023. febr. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nekem a kijelző elsötétítése egy option gomb alatt választható alopció. Azzal is menni fog?
2023. febr. 3. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!