Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok egyetemre jegyzetek keszitesehez?

Figyelt kérdés

Meg nem vagyok egyetemista de remélhetőleg szeptembertől az leszek. Igazából inkább almás vagyok, de samsungok is szóba jöhetnek. Nem szeretnék olyan nagyon drágán venni, ilyen 100 és 150 ezer között gondoltam.


Másik kerdes: megerne most venni egyet vagy elég akkor ha már felvettek?



2023. febr. 4. 13:02
1 2
 1/18 Szirty ***** válasza:
63%
Inkább füzetet. Rengeteg előnye van...
2023. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

nem kell legyzetelni se Tablettel fellehet venni videora


de lehet erre hasznalni hagfelvevot mobilt is


aztan szovegge lehet alakitani hangot

aztan szerkesztoben kivagod a lenyegeket

2023. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

#1 Nagyon jól el lehet felejteni elvinni a megfelelőt és 3 év egyetem után lesz egy kupac füzeted amikben lehetetlen megtalálni bármit is.


#2 videó necces a legtöbb egyetemen, nem igazán szeretik az oktatók ha felveszed őket.

Hangból szöveggénél sok a hiba főleg szakzsargonba plusz a legtöbb app fizetős.


Én sima ipadet használtam, akár vehetsz használtan is. Én szerettem mert írhattam/rajzolhattam az előadás diákra, könnyen kereshettem a jegyzeteimbe és nem kellett félévenként 6-7 füzetet nyitnom amiből volt hogy rosszat hoztam el

2023. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

#3 ugy mint a moziban, kempoloska kamera az inggombban

szoval nem ugy venni mint mobilal az utcan

2023. febr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy Samsung S6 Lite .
2023. febr. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2023. febr. 4. 14:44
 7/18 Szirty ***** válasza:
22%

"#1 Nagyon jól el lehet felejteni elvinni a megfelelőt és 3 év egyetem után lesz egy kupac füzeted amikben lehetetlen megtalálni bármit is."


A tabletet is el lehet felejteni elvinni. Otthon lehet hagyni a töltőjét is, kimerül, nem lehet vele elég gyorsan jegyzetelni csak szerencsétlenkedni.

3 év múlva lesz egy tonna file-od amiben lehetetlen bármit megtalálni.


De hát kinek mi. Én nem bonyolítanám teljesen fölöslegesen a dolgot.

Biztosan nagyon menő ezt tablettel művelni meg biztos mások is így csinálják, de akkor már csak az a kérdés mi a lényeg. A forma vagy a tartalom... :)

2023. febr. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Jegyzetelni még mindig a füzet a legjobb. Sokkal jobban beveszi az agy, amit egyszerre hallasz, látsz és a kezeddel írsz.

Ugyanakkor a tablet is nagyon hasznos: PDF jegyzeteket sokkal kényelmesebb olvasgatni rajta, mint laptopon. A tablethez tudsz billentyűzetet kapcsolni, máris felesleges a laptop, megírsz minden beadandót rajta.


Én lenovo P11-et vettem születésnapjára keresztfiamnak, azt mondta sokkal kényelmesebb, mint a 2 kilós laptop. Gyakorlatilag mindenre tudja használni.

2023. febr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

#7

Csak nem mindegy hogy van 7 füzeted ami közül mindig mást kell vinned vagy van 1 tableted.


Az meg hogy fel -e van töltve, nem egy nagy dolog, egyrész tétezik vészesetre külső akksi másrészt szokás kérdése.


Ha választhatok hogy végigforgassak ~100 füzetet (nem egy embert láttam akinek tele volt egy szekrény füzettel)vagy szimlán használjam a keresés funkciót tableten akkor az utóbbit választanám.

Főleg hogy sok app enged kézírásban és képeken is keresni szöveget.

Tablettel gyorsabban lehet jegyzetelni, mivel könnyű kitörölni, vagy átmozgatni dolgokat, akár utólag is. Ha meg meg van a diasorod akkor pedig csak azt kell kiegészítened, ahelyett hogy mindent leírsz.

2023. febr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Koszonom!! Igen, van laptopom amit nagyon szeretek csak borzaszto nehéz meg nagy is és úgy cipelni mindennap.


A füzet semmiképpen nem jöhet szóba, örülni fogok neki ha csak minimálisan kell írnom, utalok írni ráadásul úgy hogy most is a tanár rohadt gyorsan diktál, és ezért olyan csúnyán irok néha, hogy el sem tudom olvasni mit irtam:/ illetve képeket se tudok beszúrni mellé. Koszonom az ajánlasokat is!!

2023. febr. 4. 15:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!