Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen tabletet ajánlanátok...

Milyen tabletet ajánlanátok egyetemre jegyzetek keszitesehez?

Figyelt kérdés

Meg nem vagyok egyetemista de remélhetőleg szeptembertől az leszek. Igazából inkább almás vagyok, de samsungok is szóba jöhetnek. Nem szeretnék olyan nagyon drágán venni, ilyen 100 és 150 ezer között gondoltam.


Másik kerdes: megerne most venni egyet vagy elég akkor ha már felvettek?



2023. febr. 4. 13:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jehehe. A füzetmizériát én igen egyszerűen kikerültem. Pár lapot vittem csak, és odahaza meg a megfelelő dossziékba raktam.


Volt egy időszak ezelőtt, mikor a tanár asztala tele volt rakva diktafonnal, de azért ennek vannak jogi hiányosságai, hát nem is csoda, hogy előkerül.


Aki egy tableten olyan gyorsan gépel, mint ahogy kézír, hát, az nem egy átlagember. A tablet olyan, mint a svájci bicska. Van rajta minden, a szakember meg mégis inkább kábelkést, csavarhúzót, extrametálos ollót, satöbbi, használ.

2023. febr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egy iPad mini tökéletesen megfelel erre a célra. Nem írtad milyen szak. Ha sokat kell rajzolni is akkor inkább a normál méret. Nyugodtan megveheted akár most is, legalább addigra belakod a rendszert.
2023. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Fogorvosira szeretnék menni:)


Ha oda nem vesznek fel akkor dietetika és gyógytornászi van beirva meg.

2023. febr. 4. 20:37
 14/18 anonim ***** válasza:
13%
Pedig az írással a kisizom koordinációd sokat fejlődik. Nem éppen haszontalan ha fogorvos szeretnél lenni.
2023. febr. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
35%

Samsung galaxy s6 lite. Van hozza ceruza, a fajlokban tudsz keresni is igy (igen, felismeri a kezirasodat), a fajlokat meg ratoltod egy pendrivera. Sokkal kevesebbet foglal majd a 8 felevnyi “fuzeted”, mintha valodiba irnal, es hidd el, a jovoben ugyan annyiszor is fogod oket kinyotni. (Marmint abszolvalas utan).

Elony: tobbszoritheto, at tudod kuldeni masnak, tudsz beilleszteni pdf-et, csak egy dolgot kell vinned magaddal (azert amikor a telefont toltore rakod este, ezt is ugyan ugy feldogod es annyi).

Tudsz bele fotozni, ha mastol kered el a jegyzetet barmi okbol, siman beilleszted es nem kell masolni, beleirhatsz a fajlba, tolthetsz le tokrletes rajzolat fogakrol, szajrol… millio szined lesz, kiemelod, tollad, ceruzad…

A fenyerot pedig minimalisra allitva kibir 12 orat is, es nem roncsolja a szemedet-ellenben a feher papirra vetulo fennyel.

2023. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy ilyen részletesen leirtad!😊
2023. febr. 5. 19:59
 17/18 anonim válasza:
73%

Ajánlom a Remarkable2-őt!

Egyetlen hátránya, hogy fekete-fehér, viszont rengeteg előnye van. Én középiskolás vagyok, de imádom :)


Olvass utána!

2023. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Meg nem hallottam róla, de utána nézek, köszi!:)
2023. febr. 5. 20:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!