Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Otp junior kártya belépés...

Otp junior kártya belépés letiltva. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Az otp junior kártyám belépését letiltották. Mi a teendő ilyenkor? Higyan tudok bejelentkezni?

2023. febr. 6. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Felhívod az OTP ügyfélszolgálat és megkérdezed,elmész az OTP bank fiokjába és megkérdezed.
2023. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anonimpp1 ***** válasza:

Menj az elméletet jelszó opcoira

A regisztrált emailodra küldenek egy emailt abban benne lesz hogy igen te jelezted feléjük hogy elfelejtetted a jelszavad

Utána egyből ahogy rá kattintasz az emailban szereplő linkre fel fog dobni egy OTP-s oldalt

Oda be írod az emailod ismét és egy telefonszamot (csak azt a telefonszamot engedi amit le adtál az otp-ben amikor csináltad a netbankot vagy amire jön az értesítés bármilyen fizetés vagy utalás érkezik a számládra)

Arra fog jönni pár másodpercen belül egy 6-számjegyü kód azt be írod és tovább enged és küld ismét egy egyszer használatos jelszót azt ismét beirod és utána már be tudsz állítani magadnak egy új jelszót és be enged

Én ugyan így jártam mert el felejtettem a jelszót és 3x próbálkoztam és le tiltották a belépésem ezt a procedúrát végig csináltam és ismét jó

2023. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a fene az a kártya belépés. A bankszámládhoz tartozó fiókba akarsz belépni a netbankban?
2023. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg kell kérni Vilmát, hogy engedjen be! :)
2023. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
felhivtam az OTP t azt mondtak 24 orat kell varni. Kovetkezo nap megoldottam
2023. febr. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!