Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mozgásérzékelőben a merülő...

Mozgásérzékelőben a merülő elem okozhat riasztást?

Figyelt kérdés
Külföldre költöztem 3 hónapja.A házamat Magyarországon még nem adtam el,de szereltettem fel egy kivitelezővel riasztót.A mozgás érzékelők a házon belül lettek elhelyezve.A ház fűtetlen,kérdeztem is a szerelőket,hogy ettől jobban merülhet az elem bennük.Azt mondták ez nem befolyásolja.Ennek ellenére 1 hét alatt kettőben is 20%-ot merült.Félek,hogy ha nagyon merülőben lesznek riasztást fog produkálni.Kivonuló szolgálattal is van szerődésem,akik riasztàs esetén kimennek a helyszínre.Csak ugye nekem ez plusz költség.Mit lehet tenni ilyenkor?Ezért nem szeretnék hazamenni.Appról irányítható a riasztó központi egysége,de nem látom át.Hikvision AX PRO.

2023. febr. 10. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Nem akarnám most áttanulmányozni a szerkezetet, de ennek nem az a módja, hogy az elem csak az áramszünetek áthidalására való?

Az nem ellenérv, hogy te mondjuk mindent áramtalanítani szeretnél, ugyanis nem kell (mindent).

De ez csak egy felületes megközelítés, nem ismerem amúgy.

2023. febr. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A riasztó központi egysége hálózatról működik,de van benne akku áramszünet esetére.A mozgásérzékelők elemesek,mivel így nem kellett mindenütt vezetékekkel szenvedni.Viszont kérdeztem hogy mennyi ideig bírják az elemek.Azt mondták hogy kb. 1 év!
2023. febr. 10. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hikvisionos központtal még nem dolgoztam de az elem merülését érzékelik és jelzik a központok. Ha lemerül az elem és ez hel vesztést okoz beállítás kérdése hogy beriaszt vagy csak kiáll a zóna hibára
2023. febr. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Jel vesztést*

Érdemes az elemeket évente cserélni de jobb fajta elemmel akár 3 évig is üzemelnek

2023. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dontspam ***** válasza:
85%

Egy év kissé túlzás, de 6hónapot tuti bírja.

Beállítástól függ, de egy bizonyos %-on téged riaszt/emlékeztet, hogy fogytán az energia, ha pedig nagyon a végét járja a központ leküldi a monitoringnak is.

2023. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen okozhat, szabotazskent értelmezi a készülék
2023. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!