Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vizet kell kiszedni 3helyről....

Vizet kell kiszedni 3helyről. Ciszterna, kerti kút gyűrűs, és a pincéből. Milyen fajta szivattyút szivattyúkat vegyek? Köszm

Figyelt kérdés

#ciszterna #gyűrűs kút #Szivattyú fajták #Pincei viz #Kútvíz tisztítása #Kültéri vagy vizbe merülő szivattyú kell?
2022. márc. 5. 03:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy locsoló, a szád és egy mély levegő:Dx viccet félretéve, én eddig csak sterimot láttam élőben. Szerintem elég ez: [link]
2022. márc. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laca89 ***** válasza:

A kútnál sokmindent figyelembe kell venni mikor szivattyút választasz pl.: Milyen mély a kút, mennyi benne a víz, milyen tiszta (homokol e a kút), milyen messzire kell továbbítani a vizet és mekkora nyomásra van szükséged.

Ásott gyűrűs kúthoz a legjobb az ásott kút szivattyúk a Pedrollo gyárt ilyett, de elég borsos áron cserébe nagy nyomású és nagyon megbízható.

Ciszternahoz és pincébe a szennyvíz szivattyúk a nyerő mert annak nem gond a sáros és vagy szemcsés szennyezett víz.



Szennyvíz szivattyúk:

[link]

2022. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!