Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Facebook bejelentkezés probléma?

Facebook bejelentkezés probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Facebookba próbálok androidról belépni. Valaki reggel feltörte, mert emailt kaptam, hogy átállították a Facebookomhoz kapcsolódó elsődleges emailcímet.


1) Mindent próbáltam, a Facebookra személyit is töltöttem föl az azonosítás végett, erre küldtek kódot, de azt írják, túl sok kódot adtam meg és próbáljam újra. Tudjátók, mennyi idő múlva működhet?


2) Mobilról is próbálok belépni. Azt írja ki, hogy bejelentkezési kód suzükséges. A bejelentkezéshez hozz létre kódot a hitelesítő alkalmazásodból és add meg. Letöltöttem a Google Hitelesítőt a Google Playből, hatjegyű kódot megad, ami gyakran változik, de mindegyikre azt írja ki, amit az előbb leírtam.


3) kérem, hogy a leszóló, lehülyéző hozzászólásoktól kíméljetek meg.


2023. febr. 16. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is szenvedtem vele tegnap, mert teljesen elfelejtettem, hogy mit adtam meg korábban. Aztán sokadik próbálkozásra a telefonszámomat adtam meg és elfelejtett izére kattintottam és akkor küldtek egy sms-t a belépési kóddal, ami beírtam és akkor kellett egy jelszót vagy mit kitalálni hozzá.
2023. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
2 napja telefoncsere miatt minket sem emgedett belépni, pedig jó jelszót adtunk meg, de mindig visszadobta, hogy nem jó, aztán másnap elsőre sikerült. Szerintem van ott gubanc.
2023. febr. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!