Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet tenni, hogy helyrejö...

Mit lehet tenni, hogy helyrejöjjön az Instagramom?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt írja ki ha be akarok lépni, hogy sajnos probléma merült fel a kéréssel kapcsolatban... újraraktam már meg frissítettem de semmi. tegnap óta ezt csinálja....

#Facebook #alkalmazás #probléma #Instagram #bejelentkezés. mobiltelefon
2018. márc. 25. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

ios vagy


Android-on?


Megmondom őszintén furcsa, egy teljes törlés és újrarakás esetén működnie kellene.


Nekem is volt ilyen, töröltem, majd újra letöltöttem minden ok. volt.


Vagy a profiloddal van baj, akkor meg csinálj újat, komolyan mondom lehetetlen hogy ne működjön.

2018. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elég sokan írták már, hogy nem tudnak belépni. Valami tiltás lehet az Instagram részéről, viszont többeknek egyik napról a másikra megoldódott a probléma.


Addig kipróbálhatsz valamilyen VPN szolgáltatást (pl. CyberGhost-ot letöltöd) és azzal mennie kell.

2018. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nálam is ugyanez van, nem enged be tegnap előtt óta...
2018. márc. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!