Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy lakásriasztónk....

FSA84 kérdése:

Van egy lakásriasztónk. (Paradox Security Systems) ESPRIT-es. (nem új) Nem régen a kültéri egység villogni kezdett. Beltér semmi hibát nem jelez! Mi baj lehet ebből? (tűz?) Mi ez a jelenség?

Figyelt kérdés

2023. febr. 20. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd ki a szerelőt.
2023. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet merül az aksi
2023. febr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerelőt hívnék, ha kell tipp, hogy kit, van ötletem, írj privátot.
2023. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gyártmány van, ez is elkezdett éjszaka fura villogásokat mutatni, mintha valaki az ajtót feszegetni. Csak kültérre, beltérre semmi baja. De néhány nap után abbahagyta. Hogyan aztán miért tette ezt, ki tudja? Anya szerint álmodtam, de én a földrengésekre gondolok, az zavarhatta meg.
2023. febr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kültéri sziréna egységnek van egy akkumulátora, hogy áramszünet vagy szabotázs esetén is tudjon szirénázni. Ha ez az akksi öregszik, akkor ezt visszajelzheti villogással. Hívj ki egy szerelőt és megszakérti!
2023. ápr. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!