Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért búgg 3,5jack csatlakozós...

Miért búgg 3,5jack csatlakozós hangszóróm? Adott kettő hangszóróból álló hangszóró ami konnektorba van dugva és hangosítható, halkítható. Búgg ha meegmozdítom egy darabig nem. Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Típusa?
2023. márc. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Búgg :DDDD

Kontakthiba, vagy vezetékszakadás.

2023. márc. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bogozd ki a kábeleit , hogy ne legyen kusza és és próbáld meg kicsit arrébb vinni más elektromos kábelektől. Illetve ne legyen közvetlenül más elektromos berendezés mellett (pl monitor ) attól is próbáld kicsit távolabb húzni
2023. márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Morzsi007 ***** válasza:
Vagy csak kicsúszott egy kicsit az aljzatból, ahogy előttem mások is.
2023. márc. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Trafó szokott rezonálni, tegyél alá valami puha szart.
2023. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mit pl?
2023. márc. 9. 15:52
 7/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ez nem olyan ritka jelenség, órás rádiónál is tapasztaltam, meg ilyen kis trafós hangszórónál is.

Rezonál a trafó vasmagja, meglazulnak részei / lemezei, berezeg a bútorlap, amire tetted. Éjszakai csendben különösen zavaró. Erre vannak javítási lehetőségek, kedvenc antik órás rádiómba például építettem másik trafót, ami műgyantával kiöntött.

Vagy tegyél alá valami puha szart.

2023. márc. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Morzsi007 ***** válasza:
Nem mindegy, hogy gerjed vagy rezonál.
2023. márc. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!