Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért melegszik alapjáraton a...

Miért melegszik alapjáraton a videókártyám?

Figyelt kérdés

Üdvözletem! Egy Rtx3060ti-ról lenne szó.

Valamiért alapjáraton(csak a tálca van semmi nincs megynyitva sehol) fel megy 50-52fokra le jön 40re fel le ezt csinálja folyamatosan.

Miért van ez? Vagy ez normális csak én reagálom túl?



#PC #videokártya #RTX 3060Ti
2023. márc. 19. 12:38
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen most le töröltem a legjobbat és megoldottam hogy nem melegedik alapjaraton

Régebbi rakok fel akkor

2023. márc. 19. 14:49
 12/14 A kérdező kommentje:
Felraktam egy régit most jó :/ most akkor soha ne frissítsek drviert vagy mi ? ha szar a legújabb.
2023. márc. 19. 14:59
 13/14 NTBS ***** válasza:
A melegedés természetes jelenség.
2023. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
gondolom megy rajta a csodas 0%os ventilator mod ami 50 foknal kapcsol es ezert megy fel addig nem baj nem art neki bar ha teged zavar akkor msi afterburnerben csinalni kell egy egyedi ventilator gorbet es kesz ha meg vegig megy a venti es ugy megy 50 fokra akkor a hatterben van valami bar leirasod alapjan az elso lesz a gond
2023. márc. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!